Aerobic Příbram

Aerobic je intenzivní a postavu formující cvičení na hudbu. Hodina se skládá z rozehřátí svalů , hlavního bloku, posilování a následného strečinku. V hlavním bloku jednotlivé prvky a kroky skládáte do choreografie, kterou pak opakujete, čímž je cvičení intenzivnější a efektivnější. Zároveň, protože cvičíte na hudbu, je toto cvičení zajímavé, strhující a zábavné. Jednotlivé kroky na sebe plynule navazují, takže nemusíte mít strach, že cvičení nezvládnete. Po hlavním bloku následuje posilování břišních svalů, zad, hýždí a nohou. Velmi důležitý je závěrečný strečink, který slouží k protažení posilovaných svalů, aby Vás druhý den nebolely.

  • Co na sebe :

    Sportovní oblečení tričko, tílko, tepláky, leginy, kraťasy. Pro jistotu si sebou vezměte i mikinu, která Vás bude chránit proti prochladnutí po cvičení a pohodlnou sportovní obuv.

  • Co sebou :

    Sebou dostatek tekutin. Ten, kdo se více potí, by si měl vzít ručník na otření potu. Na posilování je potřeba podložka, malá deka nebo karimatka. A nezapomeňte dobrou náladu a chuť pro sebe něco udělat. :-) Aerobní cvičení je vhodné i pro muže, takže klidně vezměte sebou své drahé polovičky. Sdílená radost je dvojnásobná radost. K aerobicu není potřeba žádné taneční či pohybové nadání, jednotlivé kroky se opakují a postupně zařazují do celkové choreografie. Zároveň máte možnost zvládnout koordinaci nohou a rukou dohromady.

  • Mám pár kilo navíc!

    Ani pár kilo navíc by Vás nemělo odradit. Vždyť proto tu jste, aby jste s nimi zatočili. Intenzitu cvičení si sami ovládáte například tím, že budete dělat kratší kroky a nebudete tolik používat ruce. Aerobic není tolik o skákání, takže nezatěžujete nadměrně klouby.